snooker.org Frontpage
Home: Tournaments: 2014/2015: What's new | Live | Results | Upcoming | Finals | Diary | Main Tour players | All players | H2H | Match stats

European Tour Event Three Pencil

Date: 1-5 Oct 2014; Venue: Universiada Hall, Sofia, Bulgaria; Type: Players Tour Championship; Twitter: #BulgarianOpen; Notes: Also known as the Victoria Bulgarian Open (2014). See also upcoming matches (205) and results (1)

Enter the Bulgarian Open Prediction Contest. Deadline is Wed 1 Oct 2014, 3pm CEST.
Final Pencil
(Best of 7; Winner: £20,833; Runner-up: £10,000)
To be decided v To be decided   Sun 5 Oct 7pm CEST Pencil
Semifinals Pencil
(Best of 7; Losers receive £5,000)
To be decided v To be decided   Est. Sun 5 Oct 3pm CEST Pencil
To be decided v To be decided   Est. Sun 5 Oct 3pm CEST Pencil
Quarterfinals Pencil
(Best of 7; Losers receive £3,333)
To be decided v To be decided   Est. Sun 5 Oct 12 noon CEST Pencil
To be decided v To be decided   Est. Sun 5 Oct 12 noon CEST Pencil
To be decided v To be decided   Est. Sun 5 Oct 12 noon CEST Pencil
To be decided v To be decided   Est. Sun 5 Oct 12 noon CEST Pencil
Round 4 Pencil
(Last 16; Best of 7; Losers receive £1,917)
1 To be decided v To be decided   Sun 5 Oct 9am CEST Pencil
2 To be decided v To be decided   Sun 5 Oct 9am CEST Pencil
3 To be decided v To be decided   Sun 5 Oct 9am CEST Pencil
4 To be decided v To be decided   Sun 5 Oct 9am CEST Pencil
5 To be decided v To be decided   Sun 5 Oct 9am CEST Pencil
6 To be decided v To be decided   Sun 5 Oct 9am CEST Pencil
7 To be decided v To be decided   Sun 5 Oct 9am CEST Pencil
8 To be decided v To be decided   Sun 5 Oct 9am CEST Pencil
Round 3 Pencil
(Last 32; Best of 7; Losers receive £1,000)
1 To be decided v To be decided   Est. Fri 3 Oct 6:30pm CEST Pencil
2 To be decided v To be decided   Est. Fri 3 Oct 6:30pm CEST Pencil
3 To be decided v To be decided   Est. Fri 3 Oct 6:30pm CEST Pencil
4 To be decided v To be decided   Est. Fri 3 Oct 6:30pm CEST Pencil
5 To be decided v To be decided   Est. Sat 4 Oct 6:30pm CEST Pencil
6 To be decided v To be decided   Est. Sat 4 Oct 6:30pm CEST Pencil
7 To be decided v To be decided   Est. Fri 3 Oct 6:30pm CEST Pencil
8 To be decided v To be decided   Est. Fri 3 Oct 6:30pm CEST Pencil
9 To be decided v To be decided   Est. Sat 4 Oct 6:30pm CEST Pencil
10 To be decided v To be decided   Est. Sat 4 Oct 6:30pm CEST Pencil
11 To be decided v To be decided   Est. Fri 3 Oct 6:30pm CEST Pencil
12 To be decided v To be decided   Est. Fri 3 Oct 6:30pm CEST Pencil
13 To be decided v Donaldson / tbd   Est. Sat 4 Oct 6:30pm CEST Pencil
14 To be decided v To be decided   Est. Sat 4 Oct 6:30pm CEST Pencil
15 To be decided v To be decided   Est. Sat 4 Oct 6:30pm CEST Pencil
16 To be decided v To be decided   Est. Sat 4 Oct 6:30pm CEST Pencil
Round 2 Pencil
(Last 64; Best of 7; Losers receive £583)
1 Selby / Pinches v Swail / tbd   Est. Fri 3 Oct 2:30pm CEST Pencil
2 N Bond / P Lines v Patrick / tbd   Est. Fri 3 Oct 2:30pm CEST Pencil
3 Selt / tbd v D Gilbert / Mann   Est. Fri 3 Oct 2:30pm CEST Pencil
4 R Williams / Miah v Milkins / tbd   Est. Fri 3 Oct 2:30pm CEST Pencil
5 Maguire / Harold v K Wilson / tbd   Est. Fri 3 Oct 2:30pm CEST Pencil
6 Drago / Carrington v S Murphy / Joel Walker   Est. Fri 3 Oct 2:30pm CEST Pencil
7 Cahill / Hull v Leslie / Surety   Est. Fri 3 Oct 2:30pm CEST Pencil
8 J White / tbd v Poomjaeng / tbd   Est. Fri 3 Oct 2:30pm CEST Pencil
9 Lawler / Carter v Woollaston / Pagett   Est. Sat 4 Oct 2:30pm CEST Pencil
10 Hamilton / McLeod v Michael White / Burns   Est. Sat 4 Oct 2:30pm CEST Pencil
11 Cope / tbd v Holt / tbd   Est. Sat 4 Oct 2:30pm CEST Pencil
12 J Robertson / A Davies v Mehta / tbd   Est. Sat 4 Oct 2:30pm CEST Pencil
13 F O'Brien / Saif v Joyce / R Clark   Est. Fri 3 Oct 4pm CEST Pencil
14 Baird / Brecel v Steadman / tbd   Est. Fri 3 Oct 4pm CEST Pencil
15 Highfield / tbd v King / Borg   Est. Fri 3 Oct 4pm CEST Pencil
16 Un-Nooh / K Maflin v McGill / L Walker   Est. Fri 3 Oct 4pm CEST Pencil
17 Walden / tbd v R Day / Burnett   Est. Sat 4 Oct 2:30pm CEST Pencil
18 Lisowski / tbd v M J Williams / O Lines   Est. Sat 4 Oct 2:30pm CEST Pencil
19 Bingham / Grace v Gould / Muir   Est. Sat 4 Oct 2:30pm CEST Pencil
20 Jamie Jones / Ursenbacher v Tian Pengfei / Higginson   Est. Sat 4 Oct 2:30pm CEST Pencil
21 Wakelin / tbd v Saengkham / Slessor   Est. Fri 3 Oct 4pm CEST Pencil
22 Dale / Calabrese v Mark Davis / Georgiou   Est. Fri 3 Oct 4pm CEST Pencil
23 Dunn / Ford v G Wilson / K Doherty   Est. Fri 3 Oct 4pm CEST Pencil
24 Jak Jones / Burden v McManus / tbd   Est. Fri 3 Oct 4pm CEST Pencil
25 Hawkins / tbd v M Stevens / tbd   Est. Sat 4 Oct 4pm CEST Pencil
26 Scotland Scott Donaldson [53] v Xiao Guodong / Perry   Est. Sat 4 Oct 4pm CEST Pencil
27 N Robertson / Hallworth v Gerard Greene / tbd   Est. Sat 4 Oct 4pm CEST Pencil
28 Melling / tbd v Ebdon / tbd   Est. Sat 4 Oct 4pm CEST Pencil
29 Fu / Norbury v Wasley / John Astley   Est. Sat 4 Oct 4pm CEST Pencil
30 A Taylor / Page v Liang Wenbo / Lu Haotian   Est. Sat 4 Oct 4pm CEST Pencil
31 Dott / tbd v Glover / Yotharuck   Est. Sat 4 Oct 4pm CEST Pencil
32 J Higgins / tbd v Trump / tbd   Est. Sat 4 Oct 4pm CEST Pencil
Round 1 Pencil
(Last 128; Best of 7; Losers receive £0)
1 England Mark Selby [1] v England Barry Pinches h2h Fri 3 Oct 8:30am CEST Pencil
2 Northern Ireland Joe Swail [52] v To be decided   Fri 3 Oct 8:30am CEST Pencil
3 England Nigel Bond [60] v England Peter Lines h2h Fri 3 Oct 8:30am CEST Pencil
4 Scotland Fraser Patrick [22] v To be decided   Fri 3 Oct 8:30am CEST Pencil
5 England Matthew Selt [19] v To be decided   Fri 3 Oct 8:30am CEST Pencil
6 England David Gilbert [48] v England Mitchell Mann   Fri 3 Oct 8:30am CEST Pencil
7 England Robbie Williams [42] v England Hammad Miah   Fri 3 Oct 8:30am CEST Pencil
8 England Robert Milkins [10] v To be decided   Fri 3 Oct 8:30am CEST Pencil
9 Scotland Stephen Maguire [16] v England Dave Harold h2h Est. Fri 3 Oct 10am CEST Pencil
10 England Kyren Wilson [55] v To be decided   Fri 3 Oct 8:30am CEST Pencil
11 Malta Tony Drago [43] v England Stuart Carrington   Fri 3 Oct 8:30am CEST Pencil
12 England Shaun Murphy [35] v England Joel Walker   Est. Fri 3 Oct 10am CEST Pencil
13 England James Cahill [27] v Finland Robin Hull h2h Est. Fri 3 Oct 10am CEST Pencil
14 Scotland Michael Leslie v England Zak Surety   Est. Fri 3 Oct 10am CEST Pencil
15 England Jimmy White [38] v To be decided   Est. Fri 3 Oct 10am CEST Pencil
16 Thailand Dechawat Poomjaeng [9] v To be decided   Est. Fri 3 Oct 11:30am CEST Pencil
17 England Rod Lawler [7] v England Allister Carter h2h Sat 4 Oct 8:30am CEST Pencil
18 England Ben Woollaston [57] v Wales Andrew Pagett   Sat 4 Oct 8:30am CEST Pencil
19 England Anthony Hamilton [47] v England Rory McLeod   Sat 4 Oct 8:30am CEST Pencil
20 Wales Michael White [21] v England Ian Burns   Sat 4 Oct 8:30am CEST Pencil
21 England Jamie Cope [33] v To be decided   Sat 4 Oct 8:30am CEST Pencil
22 England Michael Holt [56] v To be decided   Sat 4 Oct 8:30am CEST Pencil
23 England Jimmy Robertson [30] v England Alex Davies h2h Sat 4 Oct 8:30am CEST Pencil
24 India Aditya Mehta [13] v To be decided   Sat 4 Oct 8:30am CEST Pencil
25 Ireland Fergal O'Brien [17] v Qatar Ahmed Saif   Est. Fri 3 Oct 10am CEST Pencil
26 England Mark Joyce [39] v England Ryan Clark   Est. Fri 3 Oct 10:30am CEST Pencil
27 England Sam Baird [46] v Belgium Luca Brecel [29] h2h Est. Fri 3 Oct 10:30am CEST Pencil
28 England Craig Steadman v To be decided   Est. Fri 3 Oct 10:30am CEST Pencil
29 England Liam Highfield [28] v To be decided   Est. Fri 3 Oct 10:30am CEST Pencil
30 England Mark King [37] v Malta Alex Borg [61] h2h Est. Fri 3 Oct 11:30am CEST Pencil
31 Thailand Thepchaiya Un-Nooh [41] v Norway Kurt Maflin h2h Est. Fri 3 Oct 11:30am CEST Pencil
32 Scotland Anthony McGill [5] v Wales Lee Walker   Est. Fri 3 Oct 11:30am CEST Pencil
33 England Ricky Walden [4] v To be decided   Est. Sat 4 Oct 10am CEST Pencil
34 Wales Ryan Day [59] v Scotland Jamie Burnett h2h Est. Sat 4 Oct 10am CEST Pencil
35 England Jack Lisowski [62] v To be decided   Est. Sat 4 Oct 10am CEST Pencil
36 Wales Mark J Williams [24] v England Oliver Lines   Est. Sat 4 Oct 10am CEST Pencil
37 England Stuart Bingham [23] v England David Grace   Sat 4 Oct 8:30am CEST Pencil
38 England Martin Gould v Scotland Ross Muir   Sat 4 Oct 8:30am CEST Pencil
39 Wales Jamie Jones [31] v Switzerland Alexander Ursenbacher   Est. Sat 4 Oct 10am CEST Pencil
40 China Tian Pengfei [11] v England Andrew Higginson [63] h2h Est. Sat 4 Oct 10:30am CEST Pencil
41 England Chris Wakelin [14] v To be decided   Est. Fri 3 Oct 12 noon CEST Pencil
42 Thailand Noppon Saengkham [58] v England Elliot Slessor   Est. Fri 3 Oct 12 noon CEST Pencil
43 Wales Dominic Dale [44] v Australia Vinnie Calabrese h2h Est. Fri 3 Oct 12 noon CEST Pencil
44 England Mark Davis [18] v England Michael Georgiou h2h Est. Fri 3 Oct 12 noon CEST Pencil
45 England Mike Dunn [34] v England Tom Ford h2h Est. Fri 3 Oct 1pm CEST Pencil
46 England Gary Wilson [45] v Ireland Ken Doherty   Est. Fri 3 Oct 1pm CEST Pencil
47 Wales Jak Jones [32] v England Alfie Burden   Est. Fri 3 Oct 1pm CEST Pencil
48 Scotland Alan McManus [6] v To be decided   Est. Fri 3 Oct 1pm CEST Pencil
49 England Barry Hawkins [3] v To be decided   Est. Sat 4 Oct 10:30am CEST Pencil
50 Wales Matthew Stevens [64] v To be decided   Est. Sat 4 Oct 10:30am CEST Pencil
51 Scotland Scott Donaldson [53] w/o Australia Steve Mifsud    Pencil
52 China Xiao Guodong [25] v England Joe Perry h2h Est. Sat 4 Oct 11:30am CEST Pencil
53 Australia Neil Robertson [15] v England Steven Hallworth h2h Est. Sat 4 Oct 11:30am CEST Pencil
54 Northern Ireland Gerard Greene [51] v To be decided   Est. Sat 4 Oct 11:30am CEST Pencil
55 England Chris Melling [49] v To be decided   Est. Sat 4 Oct 11:30am CEST Pencil
56 England Peter Ebdon [12] v To be decided   Est. Sat 4 Oct 12 noon CEST Pencil
57 Hong Kong Marco Fu [8] v England Chris Norbury h2h Est. Sat 4 Oct 10am CEST Pencil
58 England Michael Wasley [40] v England John Astley   Est. Sat 4 Oct 12 noon CEST Pencil
59 England Allan Taylor [50] v England Lee Page h2h Est. Sat 4 Oct 12 noon CEST Pencil
60 China Liang Wenbo [26] v China Lu Haotian h2h Est. Sat 4 Oct 12 noon CEST Pencil
61 Scotland Graeme Dott [20] v To be decided   Est. Sat 4 Oct 1pm CEST Pencil
62 England Ian Glover [54] v Thailand Ratchayothin Yotharuck h2h Est. Sat 4 Oct 1pm CEST Pencil
63 Scotland John Higgins [36] v To be decided   Est. Sat 4 Oct 1pm CEST Pencil
64 England Judd Trump [2] v To be decided   Est. Sat 4 Oct 1pm CEST Pencil
Qual Round 3 Pencil
(Last 152; Best of 7; Losers receive £0)
1 Jacobs / Owens v Hårtveit / Hadjipopov   Est. Thu 2 Oct 1pm CEST Pencil
2 Kupov / tbd v Vukovic / tbd   Est. Thu 2 Oct 1pm CEST Pencil
3 Harvey / Petrov v Bobat / O'Connor   Est. Thu 2 Oct 1pm CEST Pencil
4 Keogan / Frew v Velichkov / tbd   Est. Thu 2 Oct 1pm CEST Pencil
5 Blanckaert / Boileau v Vermeiren / Bradford   Est. Thu 2 Oct 1pm CEST Pencil
6 S Wilson / Osipov v Tugov / Spasov   Est. Thu 2 Oct 1pm CEST Pencil
7 Dent / Maracine v M Day / R Clark   Est. Thu 2 Oct 1pm CEST Pencil
8 Mirza / Dowling v Evans / Kemilev   Est. Thu 2 Oct 1pm CEST Pencil
9 B Brown / Causton v Skalski / Wells   Est. Thu 2 Oct 2:30pm CEST Pencil
10 J Steele / M Travis v Devlin / Hulatt   Est. Thu 2 Oct 2:30pm CEST Pencil
11 Cini / Glasby v Hugill / Kameshev   Est. Thu 2 Oct 2:30pm CEST Pencil
12 Marc J Davis / Mabey v A Duffy / Simeonovski   Est. Thu 2 Oct 2:30pm CEST Pencil
13 G Allen / Vincent v Hristov / Collumb   Est. Thu 2 Oct 2:30pm CEST Pencil
14 Cundy / tbd v Craig / Mulholland   Est. Thu 2 Oct 2:30pm CEST Pencil
15 Chapman / O Brown v Nicholson / Elton   Est. Thu 2 Oct 2:30pm CEST Pencil
16 Brennan / Richardson v Filipiak / Zielinski   Est. Thu 2 Oct 2:30pm CEST Pencil
17 Lam / tbd v S O'Sullivan / Hirani   Est. Thu 2 Oct 4:30pm CEST Pencil
18 Jeffers / B Jones v Sutton / Garland   Est. Thu 2 Oct 4:30pm CEST Pencil
19 Sharav / tbd v Qureshi / Schneider   Est. Thu 2 Oct 4:30pm CEST Pencil
20 Sirakov / McCormack v Gergov / Biernadski   Est. Thu 2 Oct 4:30pm CEST Pencil
21 Rogers / tbd v Baddeley / Wholey   Est. Thu 2 Oct 4:30pm CEST Pencil
22 Mates / Heusdens v Lemons / Sargeant   Est. Thu 2 Oct 4:30pm CEST Pencil
23 Ploner / Kleckers v Michael Williams / Iliev   Est. Thu 2 Oct 4:30pm CEST Pencil
24 J Clarke / Carty v Parkin / Kurgankov   Est. Thu 2 Oct 4:30pm CEST Pencil
Qual Round 2 Pencil
(Last 200; Best of 7; Losers receive £0)
1 Belgium Jeff Jacobs (a) v Scotland Mark Owens (a)   Est. Wed 1 Oct 4:30pm CEST Pencil
2 Norway Kjetil Hårtveit (a) v Bulgaria Stanislav Hadjipopov (a)   Est. Wed 1 Oct 4:30pm CEST Pencil
3 Bulgaria Ivan Kupov (a) v Todorov / O'Donnell   Est. Wed 1 Oct 7:30pm CEST Pencil
4 Serbia Marko Vukovic (a) v Pekov / Taubman   Est. Wed 1 Oct 7:30pm CEST Pencil
5 England Sam Harvey (a) v Bulgaria Julian Petrov (a)   Est. Wed 1 Oct 4:30pm CEST Pencil
6 England Adam Bobat (a) v England Joe O'Connor (a)   Est. Wed 1 Oct 4:30pm CEST Pencil
7 England Christopher Keogan (a) v Scotland David Frew (a)   Est. Wed 1 Oct 4:30pm CEST Pencil
8 Bulgaria Georgi Velichkov (a) v Dimitrov / Beckham   Est. Wed 1 Oct 7:30pm CEST Pencil
9 Belgium Hans Blanckaert (a) v Ireland Josh Boileau (a)   Est. Wed 1 Oct 4:30pm CEST Pencil
10 Belgium Kristof Vermeiren (a) v Wales Jack Bradford (a)   Est. Wed 1 Oct 4:30pm CEST Pencil
11 England Sydney Wilson (a) v Russia Karen Osipov (a)   Est. Wed 1 Oct 4:30pm CEST Pencil
12 Bulgaria Damail Tugov (a) v Bulgaria Spasian Spasov (a)   Est. Wed 1 Oct 6pm CEST Pencil
13 England Simon Dent (a) v Romania Corina Maracine (af)   Est. Wed 1 Oct 6pm CEST Pencil
14 England Matthew Day (a) v Scotland Rhys Clark (a)   Est. Wed 1 Oct 6pm CEST Pencil
15 Sweden Farhan Mirza (a) v Ireland Thomas Dowling (a)   Est. Wed 1 Oct 6pm CEST Pencil
16 England Reanne Evans (af) v Bulgaria Nikola Kemilev (a)   Est. Wed 1 Oct 6pm CEST Pencil
17 Northern Ireland Billy Brown (a) v England Ryan Causton (a)   Est. Wed 1 Oct 6pm CEST Pencil
18 Belgium Tomasz Skalski (a) v Wales Daniel Wells (a)   Est. Wed 1 Oct 6pm CEST Pencil
19 England Joe Steele (a) v England Mitchell Travis (a) h2h Est. Wed 1 Oct 6pm CEST Pencil
20 England Peter Devlin (a) v England Matthew Hulatt (a)   Est. Wed 1 Oct 7:30pm CEST Pencil
21 Malta Brian Cini (a) v England Matthew Glasby (a)   Thu 2 Oct 8am CEST Pencil
22 England Ashley Hugill (a) v Bulgaria Krasimir Kameshev (a)   Thu 2 Oct 8am CEST Pencil
23 Scotland Marc J Davis (a) v England Jonathan Mabey (a)   Thu 2 Oct 8am CEST Pencil
24 England Adam Duffy (a) v Bulgaria Stefan Simeonovski (a)   Thu 2 Oct 8am CEST Pencil
25 Wales Gareth Allen (a) v England Mark Vincent (a)   Thu 2 Oct 8am CEST Pencil
26 Bulgaria Ivaylo Hristov (a) v Scotland Michael Collumb (a)   Thu 2 Oct 8am CEST Pencil
27 England Jeff Cundy (a) v Chomovski / Lazarov   Est. Wed 1 Oct 7:30pm CEST Pencil
28 Scotland Dylan Craig (a) v England Josh Mulholland (a)   Thu 2 Oct 8am CEST Pencil
29 England John Chapman (a) v England Oliver Brown (a)   Thu 2 Oct 8am CEST Pencil
30 England Jake Nicholson (a) v England Nico Elton (a)   Est. Thu 2 Oct 9:30am CEST Pencil
31 Northern Ireland Declan Brennan (a) v England Zack Richardson (a) h2h Est. Thu 2 Oct 9:30am CEST Pencil
32 Poland Kacper Filipiak (a) v Poland Michal Zielinski (a)   Est. Thu 2 Oct 9:30am CEST Pencil
33 England Sanderson Lam (a) v Krustev / Isayenko   Est. Wed 1 Oct 7:30pm CEST Pencil
34 England Sean O'Sullivan (a) v Wales Kishan Hirani (a)   Est. Thu 2 Oct 9:30am CEST Pencil
35 England Anthony Jeffers (a) v Wales Ben Jones (a)   Est. Thu 2 Oct 9:30am CEST Pencil
36 Ireland John Sutton (a) v England Luke Garland (a)   Est. Thu 2 Oct 9:30am CEST Pencil
37 Scotland Eden Sharav (a) v Jones / Bryant   Est. Wed 1 Oct 7:30pm CEST Pencil
38 Pakistan Arshad Qureshi (a) v Germany Daniel Schneider (a)   Est. Thu 2 Oct 9:30am CEST Pencil
39 Bulgaria Hristo Sirakov (a) v Northern Ireland Conor McCormack (a)   Est. Thu 2 Oct 9:30am CEST Pencil
40 Bulgaria Luchezar Gergov (a) v Poland Grzegorz Biernadski (a)   Est. Thu 2 Oct 11:30am CEST Pencil
41 Wales Andrew Rogers (a) v Hristov / Davison   Est. Wed 1 Oct 7:30pm CEST Pencil
42 England Joshua Baddeley (a) v England Jayson Wholey (a)   Est. Thu 2 Oct 11:30am CEST Pencil
43 England Kobi Mates (a) v Belgium Jurian Heusdens (a)   Est. Thu 2 Oct 11:30am CEST Pencil
44 England William Lemons (a) v England Brandon Sargeant (a)   Est. Thu 2 Oct 11:30am CEST Pencil
45 Austria Andreas Ploner (a) v Germany Lukas Kleckers (a) h2h Est. Thu 2 Oct 11:30am CEST Pencil
46 England Michael Williams (a) v Bulgaria Viktor Iliev (a)   Est. Thu 2 Oct 11:30am CEST Pencil
47 Wales Jamie Rhys Clarke (a) v England Ashley Carty (a)   Est. Thu 2 Oct 11:30am CEST Pencil
48 England John Parkin (a) v Russia Aleksandr Kurgankov (a)   Est. Thu 2 Oct 11:30am CEST Pencil
Qual Round 1 Pencil
(Last 207; Best of 7; Losers receive £0)
1 Bulgaria Vasil Todorov (a) v England Martin O'Donnell (a)   Wed 1 Oct 3pm CEST Pencil
2 Bulgaria Iveilo Pekov (a) v Wales Alex Taubman (a)   Wed 1 Oct 3pm CEST Pencil
3 Bulgaria Sashko Dimitrov (a) v England Richard Beckham (a)   Wed 1 Oct 3pm CEST Pencil
4 Bulgaria Teodor Chomovski (a) v Bulgaria Veselin Lazarov (a)   Wed 1 Oct 3pm CEST Pencil
5 Bulgaria Bratislav Krustev (a) v Ukraine Sergiy Isayenko (a)   Wed 1 Oct 3pm CEST Pencil
6 England Chris Jones (a) v Unknown Chris Bryant (a)   Wed 1 Oct 3pm CEST Pencil
7 Bulgaria Nikolai Hristov (a) v England Paul S Davison (a)   Wed 1 Oct 3pm CEST Pencil

Contact » | Search » | A – Z » | credits » | About » | RSS | |